» Освіта » Семінар вчителів захисту Вітчизни в Урізькому НВК І-ІІІ ст.

Семінар вчителів захисту Вітчизни в Урізькому НВК І-ІІІ ст.

Автор: admin2 от 4-12-2018, 11:31
 (голосів: 0)

Семінар вчителів захисту Вітчизни в Урізькому НВК І-ІІІ ст.Засідання постійно діючого семінару вчителів захисту Вітчизни Дрогобицького району відбулося на базі Урізького НВК І-ІІІ ступенів . Директор школи Лідія Калюжна розповіла учасникам семінару про здобутки та плани педагогічного та учнівського колективів освітнього закладу .

На високому науковому та методичному рівні пройшов відкритий урок Захисту Вітчизни в 10-му класі на тему “Українські військові формування та участь українців у військових подіях ХХ століття. ЗСУ до 2014 року. Нова українська армія 2014-2018 ”, який провів учитель захисту Вітчизни Урізького НВК І-ІІІст. Михайло Блюм. Учасники семінару взяли участь в обговоренні уроку та обмінялися досвідом роботи з цієї теми.

Учні Урізького НВК І-ІІІ ст. виступили перед учасниками семінару з позакласним виховним заходом до Дня Збройних Сил України, який пройшов на високому виконавському та емоційному рівні.

Підсумки семінару підбив методист методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації Ігор Михаць.

 

Семінар вчителів захисту Вітчизни в Урізькому НВК І-ІІІ ст.

Семінар вчителів захисту Вітчизни в Урізькому НВК І-ІІІ ст.

Семінар вчителів захисту Вітчизни в Урізькому НВК І-ІІІ ст.

Семінар вчителів захисту Вітчизни в Урізькому НВК І-ІІІ ст.

Семінар вчителів захисту Вітчизни в Урізькому НВК І-ІІІ ст.

Семінар вчителів захисту Вітчизни в Урізькому НВК І-ІІІ ст.

Семінар вчителів захисту Вітчизни в Урізькому НВК І-ІІІ ст.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua