» Освіта » У Вороблевичах відзначили річницю ЗУНР та вшанували українських героїв

У Вороблевичах відзначили річницю ЗУНР та вшанували українських героїв

Автор: admin2 от 7-11-2016, 15:24
 (голосів: 0)

У Вороблевичах відзначили річницю ЗУНР та вшанували українських героївЗ метою утвердження в свідомості й почуттях учнів патріотичних цінностей, переконань й поваги до історичного минулого України у Вороблевицькій СЗШ І-ІІІ ст. школі було урочисто відзначено 98-му річницю утворення Західноукраїнської Народної Республіки. Відбулися виховні години, уроки пам'яті та лінійка — реквієм. В шкільній бібліотеці діє виставка журналів, книг, присвячених подіям Листопадового Чину.

Юні вороблевичани вшанували також новітніх українських героїв. Учні 7-11 класів запалили лампадки на могилі Героя України Йосипа Шілінга, біля пам'ятного знака Героям Небесної Сотні.

У Вороблевичах відзначили річницю ЗУНР та вшанували українських героїв

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua