13 жовтня у Новошицькій СЗШ-І ст. відбувся урок пам’яті, на якому учні і вчителі вшанували героїв Небесної сотні та воїнів АТО – наших земляків.
У класі біля пам’ятної дошки запалили свічку пам’яті.
Школярі виготовили листівки з ангеликами і ними привітали односельчан-учасників АТО.