У Модрицькому НВК відбулося урочисте відзначення пам’яті Героїв Небесної сотні та полеглих воїнів АТО. Воно розпочалося з поїздки на Івано- Франківщину в музей Героїв Небесної сотні та в село Старий Угринів – на батьківщину Степана Бандери. У поїздці брали участь учителі та учні. Екскурсія була цікавою й пізнавальною, вона залишила по собі глибокі враження і спогади. Захід на вшанування пам’яті усіх полеглих Героїв України був проведений і у школі. На це дійство були запрошені воїни АТО та отець Тарас - духовний наставник місцевої церкви і військовий капелан.













