» Освіта » Модрицькі школярі вшанували пам'ять Українських Героїв

Модрицькі школярі вшанували пам'ять Українських Героїв

Автор: admin2 от 1-03-2017, 08:07
 (голосів: 0)

Модрицькі школярі вшанували пам'ять Українських ГероївУ Модрицькому НВК відбулося урочисте відзначення пам’яті Героїв Небесної сотні та полеглих воїнів АТО. Воно розпочалося з поїздки на Івано- Франківщину в музей Героїв Небесної сотні та в село Старий Угринів – на батьківщину Степана Бандери. У поїздці брали участь учителі та учні. Екскурсія була цікавою й пізнавальною, вона залишила по собі глибокі враження і спогади. Захід на вшанування пам’яті усіх полеглих Героїв України був проведений і у школі. На це дійство були запрошені воїни АТО та отець Тарас - духовний наставник місцевої церкви і військовий капелан.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua