» Освіта » В ніч чудес Миколай на землю сходить…

В ніч чудес Миколай на землю сходить…

Автор: admin1 от 20-12-2016, 09:19
 (голосів: 0)

В ніч чудес Миколай на землю сходить…В перший місяць зими, коли крига сковує ріки, а снігова хуртовина насипає великі кучугури, всі люди, а особливо діти  чекають  довгожданого  свята  Святого Миколая.

Темної зимової ночі з 18 на 19 грудня Святий Миколай сходить із небес до українських малюків, звідки він бачить і знає, як поводяться діти цілий рік.

Святий Миколай є другим після Бога заступником людей від усіх лих і нещасть. Все життя ніс людям добро і милосердя. Він опікується не тільки людьми, а й дикими звірами. Святого Миколая люди люблять, бо він - захисник усіх бідних і знедолених. Найбільше люблять і шанують його діти. До них він завжди приходить з подарунками. Для всіх він став символом щирої любові до ближнього.

Щедрий Миколай  прийшов вже вкотре до дітей Волощанського НВК І-ІІ ст. Бо вже стало доброю традицією протягом багатьох років керівнику місцевого господарства Тзов “Перше травня” Миколі Пінчаку приходити із солодкими подарунками до місцевої школи.

Не забув волощанський Миколай привітати і вчителів.

Педагогічний та учнівський колективи школи щиро подякували Миколі Йосиповичу та побажали йому усіляких гараздів з нагоди Дня Ангела.

Наслідуймо і ми добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане  для нас святом милосердя, святом доброти, прощення і любові до ближніх.

В ніч чудес Миколай на землю сходить…

В ніч чудес Миколай на землю сходить…

В ніч чудес Миколай на землю сходить…

В ніч чудес Миколай на землю сходить…

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua