» Освіта » Святий Миколай у Волощанській школі

Святий Миколай у Волощанській школі

Автор: admin2 от 21-12-2015, 09:16
 (голосів: 0)

Святий Миколай у Волощанській школіОдним із найулюбленіших в народі свят завжди було свято Святого Миколая. Темної зимової ночі з 18 на 19 грудня Святий Миколай сходить із небес до українських малюків, звідки він бачить і знає, як поводяться діти цілий рік.

Святий Миколай є другим після Бога заступником людей від усіх лих і нещасть. Все життя ніс людям добро і милосердя. Він опікується не тільки людьми, а й дикими звірами. Святого Миколая люди люблять, бо він - захисник усіх бідних і знедолених. Найбільше люблять і шанують його діти. Для них він - почесний охоронець і завжди приходить з подарунками. Для всіх він став символом щирої любові до ближнього.

Щедрий Миколай  прийшов вже вкотре до дітей Волощанського НВК І-ІІ ст. Бо вже стало доброю традицією протягом багатьох років керівнику місцевого господарства Миколі Пінчаку приходити із солодкими подарунками до місцевої школи.  Не забув волощанський Миколай привітати і вчителів .

Педагогічний та учнівський колективи школи щиро подякували Миколі Йосиповичу та побажав йому усіляких гараздів з нагоди Дня Ангела.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua