» Освіта » Волощанська школа мала свого Миколая

Волощанська школа мала свого Миколая

Автор: admin2 от 19-12-2014, 11:09

Волощанська школа мала свого МиколаяОдним із найулюбленіших в народі свят завжди було свято Святого Миколая. Темної зимової ночі з 18 на 19 грудня Святий Миколай сходить із небес до українських малюків, звідки він бачить і знає, як поводяться діти цілий рік. Має він золоті сани з білими золотогривими кіньми, до хати заходить дверми, але часто невидимий, подарунки підкладає завжди під подушку, за винятком хіба тих, які не помістяться. А неслухняні діти отримують від Миколая тоненьку різку та наказ виправитися до наступного року.

Щедрий Миколай прийшов цього року до дітей Волощанського НВК І-ІІ ст. Бо вже стало доброю традицією протягом багатьох років, коли керівник місцевого господарства “Перше травня”, депутат районної ради Микола Пінчак приходить із солодкими подарунками до місцевої школи.  Не забув волощанський Миколай привітати і вчителів .

Педагогічний та учнівський колектив школи щиро подякував Миколі Йосиповичу та побажав йому усіляких гараздів з нагоди Дня Ангела.