З метою розвитку інтелектуальних здібностей учнів 11 квітня в районному народному домі відбувся ІІ етап турніру Відкритої шкільної ліги Львівщини з гри «Що? Де? Коли?» У змаганнях узяли участь 17 команд освітніх закладів І-ІІІ ст.
Гра «Що? Де? Коли?» формує ряд якостей, необхідних у будь-якій справі: уміння швидко й логічно мислити, аналізувати ситуацію, ефективно працювати в команді, шукати й знаходити необхідну інформацію в сучасному світі. Саме тому ці змагання завжди мали велику популярність серед учнівської молоді.
Змагання пройшли змістовно та насичено, команди перевірили свої сили у вирішенні цікавих та нелегких творчих завдань, логічно вираховували відповіді, вибираючи з кількох варіантів єдиний правильний, та подавали їх у письмовій формі.
Журі визначило переможцями:
І місце – команду «Еврика» Нижньогаївського НВК;
ІІ місце – команду «Каменярі» Нагуєвицької СЗШ;
ІІІ місце – команду «Ватра» Вороблевицької СЗШ.
Команди-переможці були нагороджені грамотами відділу освіти.













