У Ролівській школі відбулося свято на тему “Я в серці маю те, що не вмирає” до 146-их роковин народження Лесі Українки..
У віршах і піснях учні 5-9 класів зуміли донести до слухачів силу таланту Лесі Українки, палко і щиро висловили любов до її поезії, назвали її вірші цілющою силою.
Захід, який пройшов у душевній атмосфері радості і краси, підготували і провели вчителі української мови і літератури Надія Безкоровайна, Галина Кахновець, Наталія Піхо та вчитель музики Ірина Буга.













