» Освіта » Свято поезії Лесі Українки в Ролівській СЗШ І-ІІ ступенів

Свято поезії Лесі Українки в Ролівській СЗШ І-ІІ ступенів

Автор: admin2 от 1-03-2017, 09:13
 (голосів: 0)

Свято поезії Лесі Українки в Ролівській СЗШ І-ІІ ступенівУ Ролівській школі відбулося свято на тему “Я в серці маю те, що не вмирає” до 146-их роковин народження Лесі Українки..

У віршах і піснях учні 5-9 класів зуміли донести до слухачів силу таланту Лесі Українки, палко і щиро висловили любов до її поезії, назвали її вірші цілющою силою.

Захід, який пройшов у душевній атмосфері радості і краси, підготували і провели вчителі української мови і літератури Надія Безкоровайна, Галина Кахновець, Наталія Піхо та вчитель музики Ірина Буга.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua