» Освіта » Вшанування Лесі Українки в Сторонянській школі

Вшанування Лесі Українки в Сторонянській школі

Автор: admin1 от 6-03-2018, 15:43
 (голосів: 1)

Вшанування Лесі Українки в Сторонянській школі У Сторонянській СЗШ І-ІІ ст. нещодавно було проведено свято «Ти себе Українкою звала», присвячене життю ітворчості неповторної Лесі Українки.

На поетичний вечір зібралися учні та вчителі школи.  Для них читали поезію письменниці учні 8-го класу та  розповідали цікаві факти із життя Лесі Українки, а також завітали Мавка та  Лукаш – герої твору «Лісова пісня».

Вчитель української мови та літератури  Марія Кирик наголосила: «Нам потрібно вчитися Лесиному терпінню, любові до людини, вміти допомагати тому,  хто страждає, чекає від нас милосердя і доброти. Леся – неповторна. ЇЇ життя – це подвиг митця, один із таких подвигів, що підносить людину в очах сучасників, робити її зіркою в очах нащадків».

Вшанування Лесі Українки в Сторонянській школі

Вшанування Лесі Українки в Сторонянській школі

Вшанування Лесі Українки в Сторонянській школі

Вшанування Лесі Українки в Сторонянській школі

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua