12 березня на базі Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. відбувся семінар учителів району на тему «Досягнення й проблеми НУШ». Своїми здобутками та напрацюванням поділилися педагоги початкових класів.
У перших класах учителі Наталія Концеловська й Оксана Лудин провели інтегровані уроки «Я досліджую світ». Директор школи Наталія Жук провела майстер-клас з новітніх технологій, продемонструвавши можливості інтерактивної дошки для візуалізації навчального процесу. Учителі 2-х, 3-х та 4-х класів представили фрагменти нестандартних уроків. Цікавим і змістовним було обговоренням та обмін досвідом педагогів району.
[












