» Освіта » Урізькі педагоги ділилися досвідом роботи

Урізькі педагоги ділилися досвідом роботи

Автор: admin2 от 28-11-2019, 09:40
 (голосів: 0)

Урізькі педагоги ділилися досвідом роботи26 листопада на базі Урізького НВК відбувся семінар учителів початкових класів на тему «Методична майстерня педагога нової української школи». Мета семінару – підвищення фахової компетентності вчителів щодо впровадження новітніх технологій. Роботу школи презентувала директор Урізького НВК Лідія Калюжна.

Учителі школи Любов Закутня, Ірина Чабан, Галина Поточняк, Олена Страшівська ділилися досвідом роботи, продемонстрували на практиці втілення новітніх технологій в освітній процес. Змістовним і цікавим був патріотичний виховний захід «Україна в серці кожного з нас», який підготували Галина Костецька, Галина Лазор та Ірина Гамзяк.

Заступники директора Мар’яна Червак та Оксана Соломчак ознайомили вчителів району з історією та традиціями школи.

 

Урізькі педагоги ділилися досвідом роботи


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua