В рамках проведення місячника довкілля 5 квітня учні Ролівської школи разом з учителем фізики та працівниками сільської ради прибирали сільський парк, впорядкували могилу борцям за волю України.
Робота розпочалася з прибирання сміття, сухих гілок та листя, обрізки кущів та дерев, висадки перших весняних квітів.
Дітям приємно було побачити результати своєї роботи, адже сільський парк радуватиме мешканців села своїм охайним виглядом, він стане справжньою окрасою села.













