» Освіта » Школярі з Уличного допомагали лісівникам садити дерева

Школярі з Уличного допомагали лісівникам садити дерева

Автор: admin2 от 7-04-2017, 12:04
 (голосів: 0)

Школярі з Уличного допомагали лісівникам садити дереваУ вівторок, 4 квітня учні 9-их класів Уличненської СЗШ (класні керівники Л.Гурська, О.Савчин) працювали на території Доброгостівського лісництва.

Школярі разом з педагогами, представниками районної влади висадили саджанці ялини та дуба на площі 0,9 га. Лісничий Василь Панів щиро подякував дітям та їхнім вчителям за допомогу в корисній справі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua