» Освіта » Залокотські школярі садили ліс

Залокотські школярі садили ліс

Автор: admin2 от 10-05-2017, 15:06
 (голосів: 0)

Залокотські школярі садили лісУ п’ятницю, 5 квітня учні старших класів Залокотського НВК І-ІІст. під керівництвом директора НВК Миколи Цицика працювали на території Підбузького лісництва.

Школярі разом з педагогами, представниками ДЛГ “Галсільліс” висадили саджанці ялини та явора на площі 2 га. Лісник Володимир Пендиляк щиро подякував дітям та їхнім вчителям за допомогу в корисній справі.

 


 

Залокотські школярі садили ліс

 

Залокотські школярі садили ліс

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua