» Освіта » Вороблевицькі школярі вшанували пам'ять жертв Чорнобиля

Вороблевицькі школярі вшанували пам'ять жертв Чорнобиля

Автор: admin2 от 26-04-2017, 11:53
 (голосів: 0)

Вороблевицькі школярі вшанували пам'ять жертв ЧорнобиляВ історії нашого народу, на жаль, чимало скорботних дат. Одна з них - 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся зловісний вогонь радіаційного вибуху. Нині минає 31 рік від Чорнобильської катастрофи.
26 квітня учні Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст. вшанували пам'ять тих, хто став жертвою найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, реквіємом "Люди, мовчки станьмо на хвилину..."
Чорнобильська аварія - перший дзвінок ХХІ ст. Нехай у цей день, День Національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться у думках кожного з нас співчуттям і милосердям.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua