У ці дні в Дрогобичі перебуває делегація освітян з австрійського міста Адмунд, декілька осіб з якої 25 квітня завітали в Модрицький НВК. Метою відвідин було ознайомлення з життям школи, навчально – виховним процесом, позаурочною діяльністю, а також обмін педагогічним досвідом.
Австрійські гості в супроводі директора школи Ігоря Заяця, сільського голови Мирона Флюнта та вчителя німецької мови Ярослави Драб відвідали шкільний музей, оглянули навчальні кабінети, побувати в дитячому садку. Функції гіда виконували учні 9 і 10 класів, які на відмінно справились зі своїм завданням і на практиці показали добрий рівень володіння мовою Шекспіра.
В рамках онайомлення з позаурочною діяльністю в школі гостям продемонстрували епізод казки «Попелюшка» німецькою мовою. Ролі персонажів виконували учні 8 класу під керівництвом вчителя Ярослави Драб. Після перегляду австрійці відзначили не тільки артистичність та вдале виконання ролей, але і достатньо високий рівень спілкування німецькою мовою.
У гостей з Австрії склалося гарне враження від побаченого і почутого, яке, відверто кажучи, перевершило їхнє уявлення про школу до відвідин.













