» Освіта » Модрицьку школу відвідали гості з Австрії

Модрицьку школу відвідали гості з Австрії

Автор: admin2 от 27-04-2017, 11:26
 (голосів: 0)

Модрицьку школу відвідали гості з АвстріїУ ці дні в Дрогобичі перебуває делегація освітян з австрійського міста Адмунд, декілька осіб з якої 25 квітня завітали в Модрицький НВК. Метою відвідин було ознайомлення з життям школи, навчально – виховним процесом, позаурочною діяльністю, а також обмін педагогічним досвідом.

Австрійські гості в супроводі директора школи Ігоря Заяця, сільського голови Мирона Флюнта та вчителя німецької мови Ярослави Драб відвідали шкільний музей, оглянули навчальні кабінети, побувати в дитячому садку. Функції гіда виконували учні 9 і 10 класів, які на відмінно справились зі своїм завданням і на практиці показали добрий рівень володіння мовою Шекспіра.

В рамках онайомлення з позаурочною діяльністю в школі гостям продемонстрували епізод казки «Попелюшка» німецькою мовою. Ролі персонажів виконували учні 8 класу під керівництвом вчителя Ярослави Драб. Після перегляду австрійці відзначили не тільки артистичність та вдале виконання ролей, але і достатньо високий рівень спілкування німецькою мовою.

У гостей з Австрії склалося гарне враження від побаченого і почутого, яке, відверто кажучи, перевершило їхнє уявлення про школу до відвідин.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua