» Освіта » У Рихтицькій школі розпочався рік французької мови

У Рихтицькій школі розпочався рік французької мови

Автор: admin1 от 10-10-2018, 14:46
 (голосів: 0)

У Рихтицькій школі розпочався рік французької мовиВідкриття року французької мови у Рихтицькій СЗШ І-ІІІст.  стало подією у житті школи, адже до нас завітали гості з Франції Клодін Маззагріллі і Жільбер Ковальскі,  які вже вчетверте приїхали у наше село провести відпустку. Діти з великою цікавістю знайомилися з гостями, уважно слухали розмовну французьку мову. Протягом двох днів носії мови, яка кілька десятиріч вивчається у нашій школі, разом з вчителем Кузик Н.В. побували на багатьох уроках, під час яких учні продемонстрували свої вміння та  навички, почули схвальні відгуки гостей, разом співали дитячих пісень, слухали тексти французькою мовою. Гості оглянули класні  кімнати перших класів, побували у спортзалі, скуштували обід у шкільній їдальні, оцінили заняття з  хореографії у актовій залі, послухали гру на бандурі та спів юних артистів, взяли участь у інтегрованому уроці  французька  мова – інформатика.

На запитання учнів про  їхні враження від відвідин нашої школи, відповідь гостей була: «Це дуже-дуже гарна школа!»

Ключовим словом 26 і 28 вересня у нашій школі було слово «мотивація».  Сподіваємось, що добрий початок року французької мови у Рихтицькій школі матиме цікаве і результативне продовження, наповнене знаннями, здобутками, і цікавими зустрічами!

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua