Днями на базі методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації відбулося засідання "Школи становлення молодого вчителя математики". Учителі з багаторічним стажем Валентина Хемич (Модрицький НВК І-ІІІ ст.) та Лідія Зараска (Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст) поділилися власним досвідом з питань проведення позакласної роботи з математики та методики розв'язування тестових завдань. Молоді педагоги обмінялися власними ідеями щодо поліпшення викладання математики в сучасній школі.
На завершення методист відділу освіти Марія Драб наголосила на основних напрямках роботи молодого вчителя: удосконалення уроку як основної форми організації навчальної діяльності, впровадження новітніх інформаційних технологій, підвищення фахового рівня, добір матеріалів з питань удосконалення форм і методів навчання й виховання.













