13 травня учні Броницької школи святкуваль день Матері. Юні таланти найщирішими словами і талановитими художніми номерами віталисвоїхматусь. Дітвора намагалась донести присутнім в залі, що "День матері" для них – цесправді свято любові і пошани, донести взаємнулюбовдітей та матерів.
Місцевий настоятель храму о. Степан відправив Молебень до Пресвятої Богородиці, та побажав всім Матерям щастя, здоров’я, родинного благополуччя, взаєморозуміння, любові і тепла від своїх дітей. Учні школи подякували за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, терпіння, розуміння та надійну підтримку. Виховний захід провела педагог-організатор Ольга Шийка, музичний супровід Галина Бейба.













