З метою підтримки і розвитку талановитої учнівської молоді, сприяння її творчої самореалізації, підвищення художнього і виконавського рівня учасників, подальшого розвитку художньо-естетичних смаків, виявлення обдарованих дітей, в Урізьком у НВК І-ІІІ ст. 13 травня проведено загальношкільне свято « Школа має талант».
Учні виконували пісні, декламували вірші із власного щоденника, чарували прекрасними танцями та мелодіями, виконуючи їх власноруч на музичних інструментах бандурі, баяні та саксофоні.
На святі були присутні батьки. Діти привітали своїх матусь із Днем Матері.













