30 травня в Урізькому НВК І – ІІІ ст. проведено свято «Прощавай, початкова школо».
Учні 4 класу зі сльозами на очах декламували вірші, співали пісні для своєї першої вчительки.
Вчитель початкових класів, Дзяла Марія Миколаївна, дала мудрі настанови і поради своїм вихованцям.
Категорія: Освіта
У вигляді календаря
У вигляді списку
Шановні відвідувачі, Ви переглядаєте офіційну сторінку Дрогобицької РДА. м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua