» Освіта » Прощання з початковою школою в Урожі

Прощання з початковою школою в Урожі

Автор: admin1 от 1-06-2017, 09:16
 (голосів: 1)

Прощання з початковою школою в Урожі30  травня  в  Урізькому  НВК  І – ІІІ ст. проведено свято «Прощавай, початкова  школо».

Учні 4 класу зі сльозами на очах декламували  вірші, співали  пісні для своєї першої вчительки.

Вчитель  початкових  класів, Дзяла Марія Миколаївна, дала  мудрі настанови  і  поради  своїм вихованцям.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua