13 травня в селі Брониця відзначили День Матері. Святкування розпочалося молебнем до Матері Божої та продовжилося святковим концертом у Народному домі села Брониця. З привітанням до присутніх звернувся отець Степан Гладьо. Матерів, бабусів концертними номерами вітали школярі та молодь села Брониця.
Також і в Залужанській СЗШ I ст. святкували День матері. Учні привітали своїх мам віршами й піснями. Також діти власноруч з паперу зробили для матусь подарунки - весняні квіти у святкових горшечках.













