Безумовно, День матері – це одне із самих зворушливих свят, бо кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами. Традиційно День Матері відзначають другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії. Ось і сьогодні, 12 травня, в районному народному домі відбувся святковий концерт приурочений цьому святу.
До присутніх звернулися представники районної влади – голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко та заступник голови районної ради Володимир Стецівка. Вони привітали з Днем матері, зауваживши, що це свято, до якого причетний кожен з нас, бо немає нічого святішого, ніж образ матері, і немає любові вищої і жертовнішої за материнську. А материнська молитва рятує вірних синів України, які захищають її цілісність на сході країни, адже мати молиться серцем.
Глядачі із великим задоволенням слухали зворушливі слова про повагу й любов, про вдячність дітей за недоспані ночі й одвічну турботу, які були присвячені найдорожчим у світі – нашим мамам. Прекрасні вокальні та танцювальні номери подарували переможці та призери районного огляду-конкурсу «Калиновий цвіт», який нещодавно завершився.













