30 травня в Урізькому НВК І – ІІІ ст. відбулося свято «Прощавай, початкова школо». Учні 4 класу із сльозами на очах декламували вірші, співали пісні для своєї першої вчительки. Вчитель початкових класів, Дзяла Марія Миколаївна, дала мудрі настанови і поради своїм вихованцям.