» Освіта » Всеукраїнський тиждень права в Добрівлянському НВК І-ІІІ ст.

Всеукраїнський тиждень права в Добрівлянському НВК І-ІІІ ст.

Автор: admin2 от 18-12-2017, 16:37
 (голосів: 0)

Всеукраїнський тиждень права в Добрівлянському НВК І-ІІІ ст.Нещодавно у Добрівлянському НВК І – ІІІ ст. проходили заходи в рамках Всеукраїнського тижня права, який розпочався нарадою при директорі для педагогів «Інформаційно–освітня робота щодо профілактики правопорушень серед учнів школи.»

Для учнів молодших класів проведено ранок « Відкриваємо скриньку добрих справ.» (Ганна Берегуляк, 3 клас), годину спілкування «Я – українець» (Віра Пазан, 1 клас). Цікаво пройшла година міркування у 5 класі «Великі права малої дитини» (Наталя Малиняк).

В рамках Всеукраїнського тижня права вчителем правознавства Валентиною Кіндратів проведено «Юридичний хокей» для учнів 10 – 11 класів. На правознавчому полі змагались команди «Феміда» та «Праволюби». Перемогу отримала команда «Феміда» (11 клас). А восьмикласники дискутували на тему «Моє життя – мій вибір».

На завершення тижня для учнів 1 -11 класів проведено Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua