Нещодавно у Добрівлянському НВК І – ІІІ ст. проходили заходи в рамках Всеукраїнського тижня права, який розпочався нарадою при директорі для педагогів «Інформаційно–освітня робота щодо профілактики правопорушень серед учнів школи.»
Для учнів молодших класів проведено ранок « Відкриваємо скриньку добрих справ.» (Ганна Берегуляк, 3 клас), годину спілкування «Я – українець» (Віра Пазан, 1 клас). Цікаво пройшла година міркування у 5 класі «Великі права малої дитини» (Наталя Малиняк).
В рамках Всеукраїнського тижня права вчителем правознавства Валентиною Кіндратів проведено «Юридичний хокей» для учнів 10 – 11 класів. На правознавчому полі змагались команди «Феміда» та «Праволюби». Перемогу отримала команда «Феміда» (11 клас). А восьмикласники дискутували на тему «Моє життя – мій вибір».
На завершення тижня для учнів 1 -11 класів проведено Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.













