» Освіта » Тиждень безпеки дорожнього руху в Добрівлянському НВК І-ІІІ ст.

Тиждень безпеки дорожнього руху в Добрівлянському НВК І-ІІІ ст.

Автор: admin2 от 22-11-2016, 10:58
 (голосів: 0)

Тиждень безпеки дорожнього руху в Добрівлянському НВК І-ІІІ ст.«Дорожній рух - наш друг!» - саме під таким гаслом відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху в Добрівлянському НВК 1-ІІІ ст. Упродовж Тижня було проведено ряд заходів: виставка малюнків «Пам’ятай та виконуй!», сюжетно-рольова гра «Подорож» під керівництвом Любомири Куріци, єдина виховна година «Безпека на дорозі!», яку провели класні керівники Оксана Букавин та Наталія Малиняк.

Заслуговують на увагу дидактична гра «Три сигнали Світлофора!» (2 клас, Галина Берегуляк), тренінг «Дорога - джерело небезпеки» (6 клас, Валентина Кіндратів). Старшокласники взяли участь у вікторині «Безпека на дорозі. Поведінка при ДТП»,

Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, активізував учнів до виконання правил дорожнього руху.

Тиждень безпеки дорожнього руху в Добрівлянському НВК І-ІІІ ст.

Тиждень безпеки дорожнього руху в Добрівлянському НВК І-ІІІ ст.

Тиждень безпеки дорожнього руху в Добрівлянському НВК І-ІІІ ст.

Тиждень безпеки дорожнього руху в Добрівлянському НВК І-ІІІ ст.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua