» Освіта » Ролівських школярів навчали безпечно користуватися Інтернетом

Ролівських школярів навчали безпечно користуватися Інтернетом

Автор: admin2 от 6-02-2018, 12:27
 (голосів: 0)

Ролівських школярів навчали безпечно користуватися Інтернетом6 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету. Гасло цього року – “Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою”.

Учні Ролівської школи провели цей день цікаво та з користю. Вчитель інформатики Ірина Медвідь організувала тематичний виховний захід для дев'ятикласників. Молодші школярі взяли участь в конкурсі малюнків на тему: “Ми за безпечний Інтернет”. Восьмикласники провели урок-гру морський бій «Безпека в Інтернеті». У шостому та сьомому класах відбулася виховна година “Скажемо спаму – НІ!!!” 

 

Ролівських школярів навчали безпечно користуватися Інтернетом

Ролівських школярів навчали безпечно користуватися Інтернетом


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua