20 лютого в Народному домі села Літиня спільно зі школою було проведено захід по вшануванню Героїв Небесної Сотні « Ніхто із них вмирати не хотів». На екрані перед очима присутніх пройшли події тих трагічних днів, самовідданої боротьби уже нового покоління героїв наших днів.
Про них ми повинні памятати, про їх подвиг, їхню жертовність, їхній клич «Хто як не ми». В сьогоднішній час важких випробувань від кожного з нас залежить наша доля та доля ниших дітей.
Це безневинна жертва, яку сьогодні складає Україна і на Сході держави.













