» Освіта » «Ніхто із них вмирати не хотів»

«Ніхто із них вмирати не хотів»

Автор: admin1 от 22-02-2018, 17:58
 (голосів: 1)

«Ніхто із них вмирати не хотів»20 лютого в Народному домі села Літиня спільно зі школою було проведено захід по вшануванню Героїв Небесної Сотні « Ніхто із них вмирати не хотів». На екрані перед очима присутніх пройшли події тих трагічних днів, самовідданої боротьби уже нового покоління героїв наших днів.

Про них ми повинні памятати, про їх подвиг, їхню жертовність, їхній клич «Хто як не ми». В сьогоднішній час важких випробувань від кожного з нас залежить наша доля та доля ниших дітей.

Це безневинна жертва, яку сьогодні складає Україна і на Сході держави.

 

«Ніхто із них вмирати не хотів»

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua