145 років – це мало для тисячоліття, це багато для життя людини на землі, але це якраз для того, щоб вміти пам’ятати тих, кого ми любимо; тих, хто своїм життям до зірок дорівнявся, хто своїм талантом зумів зачепити найпотаємніші струни душі…
Слово Лесі Українки і слово про Лесю вміло звучало з вуст молодих учасників виховного заходу, учнів 4-х класів Доброгостівської середньої школи. Ведучими на
святі були Марія Колісниченко та Аня Ганич. Читання поезій гармонійно поєднувалося із музичними номерами юних виконавців. Прозвучали пісні на слова Лесі Українки „Давня весна” й „Вишеньки” у супроводі вчителя музики Ірини Олексин. Цікавим і повчальним вкрапленням була інсценізація казки „Три метелики”, героями якої були: Діана Фірсакова, Наталія Васьків, Мар'яна Коваль, Вероніка Скитяк, Роман Баб’як. Також у вмілій інсценізації продекламовано вірш Лесі Українки „Мамо, іде вже зима”.
Присутніми на святі батьки, вчителі, завуч школи Леся Васьків, яка на закінчення висловила щиру подяку ініціаторові виховного заходу, бібліотекарю Степанії Пушак, вчителям Галині Герій та Ірині Лунишин за гарний настрій та змістовну й емоційну годину спілкування.
Видатні поети ніколи не полишають нас. Будуть відходити віки, будуть приходити віки…а вічне увійде у вічність, не так у бронзу чи мармур, як в очі людські, в надії людей, бо допоки живе надія – живий і народ. То ж будемо і ми вчитися терпінню, вірі, любові і надії у нашої неповторної Лесі Українки.













