» Освіта » Учителі фізики обмінялися досвідом роботи

Учителі фізики обмінялися досвідом роботи

Автор: admin2 от 2-04-2018, 15:34

Учителі фізики обмінялися досвідом роботиТрадиційно у березні вчителі фізики Дрогобицького району проводять засідання методичного об’єднання, на якому обмінюються новими ідеями, нестандартними підходами до вирішення проблем, що виникають в процесі навчання учнів.

Досвідом використання інтерактивних технологій на уроках фізики з учасниками круглого столу поділились переможець І туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2018» Василь Дуб з Опаківського НВК І-ІІІ ст., керівник команди переможців районного етапу конкурсу проектів «Фізика навколо нас» Богдана Мазепа з Дорожівської СЗШ І-ІІІ ст. та один з кращих молодих фізиків району Павло Барщик з Довжанського НВК І-ІІІ ст.

Методист методкабінету відділу освіти Дрогобицької РДА Ігор Михаць запропонував колегам провести в навчальних закладах району заходи пам’яті та ознайомлення з діяльністю видатного фізика сучасності Стівена Хокінга .