Постійно діючий семінар учителів «Захисту Вітчизни» відбувся на базі методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації. Вчителі поділилися досвідом по організації проведення місячника оборонно-масової роботи в навчальних закладах району.
Про нові підходи до проведення військово-патріотичного виховання учнів розповів методист методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Ігор Михаць.
Голова методичного об’єднання вчителів «Захисту Вітчизни» Петро Войтечко ознайомив учасників семінару з планом роботи методичного об’єднання на друге півріччя 2015-2016 навчального року.
Журі конкурсу «Вчитель року-2015» , в номінації «Захист Вітчизни», розглянуло матеріали вчителів, які були подані на конкурс. Переможцем конкурсу став Михайло Нечипір з Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст., а лауреатом Петро Войтечко з Опаківського НВК І-ІІІ ст.













