» Освіта » Досвідом роботи ділилися вчителі фізики

Досвідом роботи ділилися вчителі фізики

Автор: admin2 от 11-12-2014, 16:04

Досвідом роботи ділилися вчителі фізикиУчасники районного семінару вчителів фізики, що відбувся на базі Сторонянської СЗШ І-ІІ ст., працювали над вирішенням проблеми “ Використання інтерактивних технологій на уроках фізики ”.

Учителі вищої кваліфікаційної категорії Іван Попель, Василь Дуб, Ірина Фаєк поділилися досвідом роботи з даної проблеми, а вчитель фізики Сторонянської школи Світлана Думич продемонструвала практичне втілення теми семінару на уроці-мандрівці “ Сходження до піку Знань ” , який підсумував вивчення теми “ Тиск твердих тіл, рідин і газів ” у 8-му класі.

Про здобутки та проблеми колективу розповіла директор школи Ірина Мицак. Підсумував роботу семінару методист методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької районної адміністрації Ігор Михаць.