У Сторонянській школі відбувся виховний захід «Чорнобиль не має минулого», який підготувала і провела вчитель біології Ярослава Левицька з учнями 7 класу. Було використано вірші, пісні, відеоролики, розповіді про Чорнобильську трагедію.
Школярі розповіли про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, про потенційну небезпеку радіації для всього живого. Вчитель підбила підсумки заходу і закликала дітей любити природу, свій рідний край, бережливо ставитись до навколишнього світу, бути добрими, людяними і пам’ятати, що чужої біди не буває.













