» Освіта » У Вороблевичах учням розповіли про Чорнобильську трагедію

У Вороблевичах учням розповіли про Чорнобильську трагедію

Автор: admin1 от 26-04-2016, 14:25
 (голосів: 0)

У Вороблевичах учням розповіли про Чорнобильську трагедію25 квітня у Вороблевицькій школі відбулись ряд заходів, присвячені  вшануванню 30-ій  роковин трагедії на Чорнобильській АЕС.

Так, на лінійці пам’яті «Чорнобиль - рана незагойна» бібліотекар Віра Климишин  та педагог-організатор Галина Мачишин  розповіли дітям про Чорнобильську катастрофу, розкрити її суть та наслідки, про долю ліквідаторів та застерегли про небезпеку, яку несе радіація.

Класний керівник 9-го класу Леся П'єнтак провела виховну годину, а бібліотекар школи Віра Климишин та завідуюча бібліотекою  народного дому Ганна Гошко організували бібліотечну виставку «Чорнобильська катастрофа – біль України», де була представлена література про цю наймасштабнішу техногенну катастрофу за весь час використання атомної енергетики.

У Вороблевичах учням розповіли про Чорнобильську трагедію
У Вороблевичах учням розповіли про Чорнобильську трагедію

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua