25 квітня у Вороблевицькій школі відбулись ряд заходів, присвячені вшануванню 30-ій роковин трагедії на Чорнобильській АЕС.
Так, на лінійці пам’яті «Чорнобиль - рана незагойна» бібліотекар Віра Климишин та педагог-організатор Галина Мачишин розповіли дітям про Чорнобильську катастрофу, розкрити її суть та наслідки, про долю ліквідаторів та застерегли про небезпеку, яку несе радіація.
Класний керівник 9-го класу Леся П'єнтак провела виховну годину, а бібліотекар школи Віра Климишин та завідуюча бібліотекою народного дому Ганна Гошко організували бібліотечну виставку «Чорнобильська катастрофа – біль України», де була представлена література про цю наймасштабнішу техногенну катастрофу за весь час використання атомної енергетики.













