В селі Снятинка відбулося літературно-музичне свято присвячене 27 річниці Незалежності України, - «Моя квітнева Україна». Святкування розпочалось в храмі з літургії яку відслужив сільський парох Григорій Савчин.
Святкування продовжувалося урочистим заходом біля церкви.
З благословенним словом і молитвою за Україну розпочав свято отець Григорій.
З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Михайло Щудла, який привітав всіх присутніх зі святом, а також вручив грамоти, за активну громадську позицію мешканцям села. Особливі слова адресував сучасним героям-воїнам АТО.
З вітальним словом до присутніх звернувся директор Снятинського НВК І-ІІ ст. Микола Турик, який побажав односельчанам миру, добра і сил для подальшої розбудови своєї України. А також наголосив, що на території держави на даний час точаться бойові дії. Гинуть справжні патріоти рідної української землі, гинуть молоді воїни і мирні люди. І ми повинні бути гідними загиблих і не опустити їхньої боротьби ні перед ніякими негараздами.
Також Микола Турик привітав із святом Дня Незалежності отця Івана з Америки, який завжди допомагає фінансовою підтримкою своєму рідному селу.
Свою любов до Батьківщини висловлювали у віршах діти та молодь села. Церковний хор виконав молитву «Боже великий єдиний» та пісні «Ой у лісі на полянці» і «Україно моя». Активну участь у проведенні свята взяли Христинка Турик, Зеня Грабовська, Софія та Настя Костик, Вікторія Лепак, Лілія Зубрицька, Яна Канарська, Юлія Кемпа, Ірина Климишин, Ірина Брильовська.
Літературно музичне свято організували і провели бібліотекар бібліотеки – філії с. Снятинка, Любов Турик та директор народного дому Віра Копач.













