» У неділю відбулося сходження на гору Небесної Сотні

У неділю відбулося сходження на гору Небесної Сотні

Автор: admin2 от 29-09-2015, 10:53
 (голосів: 0)

У неділю відбулося сходження на гору Небесної СотніУ неділю, 27 вересня на Дрогобиччині відбулася 11-та щорічна Хресна дорога. Прочани піднялися на найвищу вершину краю – гору Героїв Небесної Сотні, що в с.Довге Гірське. У Хресній дорозі взяли участь представники райдержадміністрації та районної ради, духовенство на чолі з єпископом Григорієм (УГКЦ), чисельні прочани. Сходження приурочили також до Всесвітнього дня туризму.

Варто нагадати, що торік, 27 вересня на величне християнське свято Воздвиження Чесного Хреста на Дрогобиччині у с. Довге Гірське відбулася десята традиційна Хресна хода та неординарна подія – перейменування гори. Найвищу в Дрогобицькому районі гору, що мала офіційну назву Горб (в народі – Коньова), назвали горою Небесної сотні. Перейменування відбулось з ініціативи громадського діяча Хосе Турчика. На даний час активісти займаються облаштуванням однієї зі стацій Хресної дороги. Все відбувається на висоті 400 м. від підйому (ще 1 км.750 м. Дороги). Планується, що тут розмістять плащаницю, яка буде виконана у 3-D форматі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua