» Освіта » З нагоди Дня Гідності та Свободи у Верхньогаївському НВК відбулася година-реквієм

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Верхньогаївському НВК відбулася година-реквієм

Автор: admin2 от 21-11-2018, 15:10
 (голосів: 0)

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Верхньогаївському НВК відбулася година-реквієм"Революція гідності охрещена кров'ю" яку підготували бібліотекар Світлана Стасик, директор народного дому Галина Повханич та педагогічний колектив школи. Присутні занурились у вир подій 5-річної давності, коли студентський протест переріс у Революцію Гідності, переглянули уривки з фільмів "Євромайдан" , "Україна золота".

Вчитель історії Андрій Яник, звертаючись до тих історичних подій, зазначив:"Лише завдяки рішучому протесту групи студентів, Україна розпочала нову сторінку власної історії. Та перемоги нам дались нелегко, а ціною життів наших героїв. Тож шануймо їх пам'ять,і робім все для того, щоб їх жертви не були марними".

 

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Верхньогаївському НВК відбулася година-реквієм


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua