Учні Новокропивницького НВК І-ІІІст. разом директором школи Ольгою Савчин, педагогом-організатором Іриною Юрчак та вчителем І. Мидянкою відвідалиПідбузький геріатричний пансіонат з доброчинною акцією «Робити добро легко». Ольга Савчин. привітала мешканців та працівників пансіонату з Різдвяними святами.
Окрім колядок і віншувань педагоги та школярі привезли до геріатричного пансіонату солодощі, печиво, консервацію тощо, а головне – наповнили щастям очі стареньких, часто самотніх людей. Вони дуже були задоволені, колядували разом з дітьми, які, у свою чергу, також сповнилися світлими враженнями.













