Вчора, 19 лютого, учні Літинського НВК долучилися до щорічної тихої акції "Ангели пам'яті".
Діти розвісили білих паперових ангелів, які виготовили власноруч, на шкільному подвір'ї як символ нашої пам'яті про подвиг Небесної Сотні.
Категорія: Освіта
У вигляді календаря
У вигляді списку
Шановні відвідувачі, Ви переглядаєте офіційну сторінку Дрогобицької РДА. м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua