» Інформація » Дрогобиччина долучилася до Всеукраїнської тихої акції "Ангели пам'яті"

Дрогобиччина долучилася до Всеукраїнської тихої акції "Ангели пам'яті"

Автор: admin2 от 19-02-2019, 12:15
 (голосів: 0)

Дрогобиччина долучилася до Всеукраїнської тихої акції "Ангели пам'яті"18 лютого уличненці долучилися до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті». "Фабрика Ангелів" працювала 16 лютого у сільській бібліотеці с. Уличне.  Всі бажаючі, а це були навіть ровесники Революції Гідності, члени гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» місцевої школи разом із керівником Михайлом Робуром долучилися до виготовлення таких Ангелів, які в скорботні лютневі дні з’явилися на вулиці села Уличне. 
Є події, які ми не маємо права забувати, серед них і події 2014 року.  Янголи – це пам'ять пережитого, обереги нашого мирного життя. Кожен із них символізує героя, який віддав життя на Майдані.
Те, що це стає народною акцією, означає, що люди пам'ятають. Пам'ятати - важливо. Ми не маємо права забувати...

Дрогобиччина долучилася до Всеукраїнської тихої акції "Ангели пам'яті"


Дрогобиччина долучилася до Всеукраїнської тихої акції "Ангели пам'яті"

Дрогобиччина долучилася до Всеукраїнської тихої акції "Ангели пам'яті"

Дрогобиччина долучилася до Всеукраїнської тихої акції "Ангели пам'яті"


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua