18 лютого уличненці долучилися до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті». "Фабрика Ангелів" працювала 16 лютого у сільській бібліотеці с. Уличне. Всі бажаючі, а це були навіть ровесники Революції Гідності, члени гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» місцевої школи разом із керівником Михайлом Робуром долучилися до виготовлення таких Ангелів, які в скорботні лютневі дні з’явилися на вулиці села Уличне.
Є події, які ми не маємо права забувати, серед них і події 2014 року. Янголи – це пам'ять пережитого, обереги нашого мирного життя. Кожен із них символізує героя, який віддав життя на Майдані.
Те, що це стає народною акцією, означає, що люди пам'ятають. Пам'ятати - важливо. Ми не маємо права забувати...