» Інформація » Львівщина долучилась до тихої акції «Ангели пам’яті»

Львівщина долучилась до тихої акції «Ангели пам’яті»

Автор: admin2 от 20-02-2018, 15:21
 (голосів: 0)

Львівщина долучилась до тихої акції «Ангели пам’яті»Сьогодні, 20 лютого на площі біля пам'ятника Тарасу Шевченкові відбулась тиха акція «Ангели пам'яті».  В межах заходу діти розмістили на площі понад 300 ангелів.

Паперові ангелики є символом пам’яті за загиблими Героями Небесної Сотні.

Для тихої акції діти Героїв Небесної Сотні спільно з учнями Львівського художнього ліцею при Львівській національній академії мистецтв упродовж тижня виготовляли паперових ангеликів.

Захід відбувся за підтримки Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА. 

«Сьогодні мешканці Львівщини з великою вдячністю та шаною згадують Героїв Небесної Сотні, котрі стали символом утвердження прагнень до європейських цінностей. І ці паперові ангелики – це втілення дитячого бачення про тих Героїв, які віддали своє життя в час Революції Гідності захищаючи ідеали демократії, права і свободи людини, та європейське майбутнє України», - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Зазначимо, ангели пам’яті сьогодні "злітають" не лише у Львові, а й у Києві, Рівному і Коломиї. 

Нагадаємо, що о 18:00 год  навпроти пам’ятника Тарасу Шевченку відбудеться віче пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua