«Рід, родина, Україна»» – святі для кожного слова. Всі ми з вами «гілочки на дереві, що вже стоїть віки». Ці слова червоною ниткою проходили через весь виступ «Родинного свята», що проводилось у 3-му класі (вчителі Турик І.І. та Яник М.М.) Снятинського НВК. Дружелюбна атмосфера та піднесений настрій панували в залі. Батьки разом зі своїми дітьми декламували вірші та виконували пісні. Особливе пожвавлення викликав конкурс «Закосичення», у якому мами змагались за краще заплетену косу своїй дочці.
Підсумок свята підвів директор НВК Микола Турик, який подякував вчителям та батькам за добру організацію та проведення свята. Такі моральні цінності як рід, родина, Україна кожен повинен пронести крізь все своє життя та дорожити ними.













