» Освіта » Відбулися фінальні змагання «Олімпійське лелеченя». Перемогу здобула команда з Рихтич

Відбулися фінальні змагання «Олімпійське лелеченя». Перемогу здобула команда з Рихтич

Автор: admin1 от 8-04-2019, 16:59
 (голосів: 0)

Відбулися фінальні змагання «Олімпійське лелеченя». Перемогу здобула команда з РихтичНа базі Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. відбулися фінальні змагання другого етапу  Всеукраїнського спортивно-масового заходу  «Олімпійське лелеченя».

Олімпійські надії Дрогобицького району пройшли випробування в горнилі змагань у  наступних видах: презентація команди, олімпійська вікторина, спортивні естафети, рухлива гра.

Напружена боротьба розгорнулася за перше  командне місце, перемогу в якій здобули школярі  Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Михайло Нечипір ),  на другому місці лелеченята з Уличненської СЗШ І-ІІІ ст. (учитель  Роман Хоньків), а третє місце посіли  юні спортсмени  Вороблевицької  СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Роман Кобільник ).

Призери  змагань нагороджені грамотами відділу відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації.

Відбулися фінальні змагання «Олімпійське лелеченя». Перемогу здобула команда з Рихтич

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua