На базі Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. відбулися фінальні змагання другого етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».
Олімпійські надії Дрогобицького району пройшли випробування в горнилі змагань у наступних видах: презентація команди, олімпійська вікторина, спортивні естафети, рухлива гра.
Напружена боротьба розгорнулася за перше командне місце, перемогу в якій здобули школярі Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Михайло Нечипір ), на другому місці лелеченята з Уличненської СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Роман Хоньків), а третє місце посіли юні спортсмени Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Роман Кобільник ).
Призери змагань нагороджені грамотами відділу відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації.













