» Освіта » В Літині вшанували жертв Чорнобильської трагедії

В Літині вшанували жертв Чорнобильської трагедії

Автор: admin1 от 24-04-2019, 14:56
 (голосів: 0)

В Літині вшанували жертв Чорнобильської трагедіїУ Літинському НВК І-ІІ ст. відбулася лінійка пам'яті до дня Чорнобильської трагедії: "Поріс чорнобилем Чорнобиль - бідою нашою поріс".

У навчальному закладі педагогами-організаторами була організована виставка малюнків "Чорнобиль очима дітей", виготовляли з паперу журавликів у пам'ять про жертви Чорнобильської аварії, виготовили стінгазету: "Чорнобиль - чорний біль України".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua