Лінійка пам'ті в Вороблевичах
26 квітня у Вороблевицькій СЗШ І-ІІІ ст.. відбулася лінійка-реквієм «Пам’ять з полиновим присмаком болю»,приурочена 32 річниці Чорнобильської трагедії.
26 квітня 1986 року. Цей день в історії нашого народу позначений знаком біди. Аварія на Чорнобильській АЕС. Чорнобиль... Це слово стало символом страждання. Горем і болем увійшов Чорнобиль у наше життя, розділивши долю людей на "до" і "після". Минуло 32 роки, але чорний день Чорнобильської трагедії ще надовго залишиться в нашій пам'яті. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони. Чорнобильський вітер по душах мете, Чорнобильський пил на роки опадає. Годинник життя безупинно іде, Лиш пам'ять усе пам'ятає!
|
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам
зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.