» Освіта » Лінійка-реквієм до 33-річниці Чорнобильської катастрофи відбулася в Модрицькому НВК

Лінійка-реквієм до 33-річниці Чорнобильської катастрофи відбулася в Модрицькому НВК

Автор: admin1 от 25-04-2019, 15:02
 (голосів: 0)

Лінійка-реквієм до 33-річниці Чорнобильської катастрофи відбулася в Модрицькому НВКСьогодні, 25 квітня, в Модрицькому НВК І-ІІІ ст. була проведена лінійка-реквієм на спомин 33-роковин Чорнобильської трагедії.

Лінійка розпочалася з молитви біля шкільної каплиці, а пізніше всі перейшли в актову залу. 

З доповідями  про причини катастрофи, її жахливі наслідки для людства та замовчування фактів тодішнім керівництвом СРСР виступили учні 10-11 кл.  Школярі подивилися документальний фільм про  жертви найбільшої техногенної катастрофи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua