Впродовж лютого країна вшановувала світлу пам’ять невинно убієнної Небесної сотні під час революції Гідності. Нещодавно у Модрицькому НВК, в актовій залі, зібралися діти, вчителі, сільський голова Мирон Флюнт, парох Модрицької церкви і військовий капелан отець Тарас Куспись, який неодноразово відвідував зону АТО, де підтримував бойовий дух наших воїнів.
Під звуки пісні “Плине кача по Тисині” на екрані з'являлися фотографії Героїв. Зворушливо звучали слова ведучих і читців, діти серцями відчували той народний біль, який пережила країна.
Лінійку-реквієм, яка надовго запам’ятається школярам підготували педагог-організатор Уляна Дмитрів, учителі Віталія Шиб, Наталя Грицик та музичний керівник отець Роман Гринаш.













