» Освіта » Вчителі математики ділилися досвідом

Вчителі математики ділилися досвідом

Автор: admin1 от 12-12-2016, 17:05
 (голосів: 0)

Вчителі математики ділилися досвідомУ  методичному кабінеті відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації під керівництвом методиста  Марії Галушки відбувся семінар - практикум учителів математики на тему «Принципи педагогічної техніки на уроках математики». З питанням  «Принципи формування та підбору тестових завдань» виступив кандидат наук, доцент кафедри математики Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Тарас Війчук.

Учитель математики Надія Василишин (Новокропивницький НВК I-III ст.) познайомила присутніх з основними принципами педагогічної техніки, кожен з яких реалізується за допомогою конкретних прийомів. Оксана Бабич (Вороблевицька СЗШ I-III ст.) розповіла про структуру сучасного уроку, Оксана Ткаченко (Підбузький НВК I-III ст.) поділилась досвідом з проблеми  «Шляхи підвищення ефективності навчання математики за допомогою сучасних методів».

Учителі математики Марія Ананченко (Сторонянська СЗШ I-II ст.), Ярослава Бабій ( Меденицька СЗШ І-ІІІ  ст.), Марія Нижник (Рихтицька СЗШ I-III ст. ) та Ірина Горнакевич (Верхньогаївський НВК I-III ст.) поділилися досвідом з питань «Використання сучасних інформаційних технологій на уроках математики», «Реалізації особистісного орієнтованого підходу до  підготовки учнів до ЗНО». Методист Марія Галушка підвела підсумки роботи семінару.

 

Вчителі математики ділилися досвідом

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua