» Освіта » Вчителі математики діляться досвідом роботи

Вчителі математики діляться досвідом роботи

Автор: admin2 от 17-11-2015, 17:23
 (голосів: 0)

Вчителі математики діляться досвідом роботиНа базі методкабінету під керівництвом методиста Марії Галушки відбувся семінар-практикум учителів математики загальноосвітніх навчальних закладів району.

Мирослава Стисик, учитель математики Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст., ознайомила учасників семінару з методом проектів, Оксана Цицик, учитель математики Волощанської НВК І-ІІ ст. - з оригаметрією (з використанням техніки оригамі на уроках математики), Марія Максим’як, учитель математики Новокропивницького НВК І-ІІІ ст., - з методикою складання конструктора уроку.

Саме застосування цих інноваційних методів роботи сприяє реалізації особистісно орієнтованого підходу до навчання і виховання учнів на уроках математики.

Вчителі математики діляться досвідом роботи
Вчителі математики діляться досвідом роботи
Вчителі математики діляться досвідом роботи
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua